Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vodácký kurz na Ohři

Vodácký kurz na Ohři

2.9.2016

Konec školního roku už vyloženě vyzývá k trávení času u vody. Žáci naší skoly výzvu vždy uposlechnou a vydávají se vstříc vodáckému dobrodružství na sportovním kurzu. Letos se vypravila skupina dobrodruhů do krajiny v severních Čechách, kde se klikatí překrásná řeka Ohře. Žáci měli možnost naučit se "číst vodu", splout si slavnou peřej Hubertus, posílit svaly na "oleji" před několika jezy a užít si spoustu legrace při vodních bitvách. Ale kurz nebyl jen sportovní. Řeka protéká překrásnými městy Loket a Karlovy Vary, jejichž prohlídka vnesla do kurzu kulturního ducha. Ten byl ještě posílen díky návštěvě muzikálu Horečka sobotní noci, který se odehrál v amfiteátru hradu Loket přímo pod širým nebem. Romantickou linku pak kurzu dodaly večery u ohně, kde zaznívaly tóny několika kytar. Všichni odjížděli spokojení, plní záčitků a už se těší na další kurz, tentokrát na Vltavě. Ahój!

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Sportovně turistický kurz v jižní Francii 30.8.2016