Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sportovně turistický kurz v jižní Francii

Sportovně turistický kurz v jižní Francii

30.8.2016

Sportovně turistický kurz v průběhu letošního června zavedl naše studentky do přímořského letoviska Argeles Sur Mer v jižní Francii, ležícího v podhůří Pyrenejí kousek od španělských hranic. Zázemí kempu umožnilo studentkám a pedagogům široké sportovní vyžití a organizované výlety nabídly mnoho nových poznatků. Studentky a pedagogové navštívili metropoli Katalánska – Barcelonu, historickou výrobnu aperitivů v Thuir spojenou s degustací a podnikli výlet lodí do sídla katalánských královen Coullioure, spojený s tradičním místním trhem. Možnost dotýkat se historie, vstřebávat jiné kultury a nechat se hladit nádherou středomořské přírody zanechalo ve všech, kteří absolvovali sportovně turistický kurz, spoustu nezapomenutelných zážitků. Sportovní pobyt byl blahodárný nejenom pro tělo, ale i balzámem pro duši.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Mezinárodní ekologické studentské symposium Český Těšín, 2016 29.6.2016