Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Mezinárodní ekologické studentské symposium Český Těšín, 2016

Mezinárodní ekologické studentské symposium Český Těšín, 2016

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

29.6.2016

Mezinárodní ekologické studentské symposium Český Těšín, 2016

Studentka 3. ročníku oboru Pedagogické lyceum Renáta Bocková reprezentovala naši školu na 1. ročníku Mezinárodního ekologického studentského symposia, které se konalo 21. 6. 2016 v Českém Těšíně. Pořádající organizací byla Albrechtova střední škola Český Těšín. Renáta zde vystoupila se svou ročníkovou prací „Stravování středoškolské mládeže“, jejíž konzultantkou byla Mgr. Lucie Bojasová.

Divácky její vystoupení podpořily spolužačky a třídní učitelka Mgr. Martina Kubátová.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Zvelebení okolí naší školy 24.6.2016