Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Studentky DAMU navštívily naši školu

Studentky DAMU navštívily naši školu

12.5.2016

Studentky DAMU navštívily naši školu

Dne 10. května 2016 zavítalo do naší školy devět studentek z katedry výchovné dramatiky při Divadelní fakultě Akademie múzických umění (DAMU) v Praze v doprovodu svých vyučujících – Mgr. Niny Martínkové a doc. Radka Marušáka. Vzhledem k zaměření oboru studentek, tedy učitelství dramatické výchovy, hosty zajímalo, jakým způsobem je organizovaná výuka dramatické výchovy na naší škole, zejména pak v oboru pedagogické lyceum. Z toho důvodu se setkali s ředitelem školy Mgr. Petrem Szymeczkem, prohlédli si školu a vybavení odborné učebny, ale také nahlédli do výuky dramatické výchovy v prvním ročníku oboru pedagogické lyceum, již vedl MgA. Mgr. Roman Manda.

Exkurze studentek a jejich vyučujících byla jednou z několika zastávek na jejich čtyřdenní poznávací cestě do Moravskoslezského kraje. Mezi další hostitelské instituce, jež jsou zahrnuty do jejich programu, patří např. Ostravská univerzita v Ostravě či Divadlo loutek v Ostravě.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Portugalsko - poslední týden 10.5.2016

Celostátní dovednostní soutěž prodavačů Kauflandu Česká republika v.o.s. 4.5.2016

Stáž finských studentek z partnerské školy v Pori 2.5.2016