Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Celostátní dovednostní soutěž prodavačů Kauflandu Česká republika v.o.s.

Celostátní dovednostní soutěž prodavačů Kauflandu Česká republika v.o.s.

4.5.2016

BLAHOPŘEJEME   !

2. května proběhl další ročník Celostátní dovednostní soutěže pro žáky, kteří vykonávají odborný výcvik v obchodním řetězci Kaufland Česká republika v.o.s. Soutěž probíhala na filiálce

Praha Vypich.

Soutěžící byli rozděleni podle ročníků do tří kategorií a ty nejlepšími z kategorie čekala motivující odměna -1.místo 4 000,-Kč, 2.místo 2 500,-Kč a 3.místo 1500,-Kč.

Do soutěže bylo vybráno 42 žáků z celé republiky, kteří se utkali v sedmi disciplínách

• vědomostní test
  • kartonový řez
  • rozhovor se zákazníkem
  • seřazení zboží podle ceny
  • jízda paletovým vozíkem
  • bezpečnostní prvky u zboží
  • výměna pásky u váhy

Na vyhlášení výsledků svého snažení se soutěžící sešli v krásném prostředí zimní zahrady usedlosti Ladronka v Praze 6.

Náš žák Matěj Fiala se umístil na krásném 2.místě. Každý soutěžící obdržel věcný dárek (batoh).

ŘEDITELSKÉ VOLNO 21.3.2017

Stáž finských studentek z partnerské školy v Pori 2.5.2016