Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Kalibr Cup 2016

Kalibr Cup 2016

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

12.2.2016

Naši žáci oboru kadeřník a kosmetické služby se v minulých týdnech pečlivě připravovali na další ročník soutěže odborných dovedností Kalibr Cup 2016. Soutěž se již tradičně konala v Lanškrouně a letošním tématem byla "Extravagance na přehlídkovém molu".

Žákyně Dominka Uhrová obsadila v kategorii dámský účes krásné 6. místo. Barbora Kolaříková obsadila v kategorii líčení místo deváté. Největším úspěchem je postup obou dívek do soutěže v Praze, která proběhne 12. března v rámci veletrhu World of Beauty & Spa.

Blahopřejeme!

Praktická výuka speciální pedagogiky 21.1.2016