Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Havířovská proměna 2016

Havířovská proměna 2016

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

13.1.2016

V pondělí 11. ledna se v salónu naší školy na odloučeném pracovišti konal již třetí ročník Havířovské proměny. Akce je určena mladým slečnám a jejich maminkám či jiným gardedámám, které se mohou nechat zdarma zkrášlit našimi kadeřnicemi a kosmetičkami. Ačkoliv jsou naše žákyně mistryně v extravagantní tvorbě, přáním zákaznic byl styling v romantickém duchu. Proto jsme mohli být svědky nejrůznějšího vytváření bohatých a zvlněných kadeří a něžného líčení. Mladé slečny skutečně prokoukly a před fotoaparátem žákyně Petry se cítily jako modelky. I jejich doprovod si hýčkání nebývale užil a v pohodlném křesle moderně vybaveného salónu si všichni skutečně odpočinuli. Proměny - i když jen kadeřnické - se pak dočkali i mladí muži, kteří na své drahé polovičky čekali. A jak vypadal výsledný look našich zákazníků, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Návštěva z Finska 7.1.2016

K-mode slavilo a nejen úspěch 6.1.2016