Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Divadelní představení v angličtině

Divadelní představení v angličtině

22.12.2015

V úterý 15. prosince jsme navštívili divadelní představení My family and other animals. Hra byla v Ostravě uváděna v anglickém jazyce pro studenty středních škol. Příběh byl zpracován podle půvabné knihy britského spisovatele Geralda Durrella, odehrává se na řeckém ostrově Korfu, kde autor strávil se svou rodinou dětství, na něž vzpomíná s humornou nadsázkou a láskou.

Každoročně navštěvujeme prosincové divadelní představení v rámci netradiční výuky angličtiny. Letos se tohoto projektu zúčastnila třída H3.A a děvčata byla velmi nadšena. Nejenže si představení užila a nasmála se, ale byla to i možnost, jak se zdokonalit v anglickém jazyce.

Návštěva z Finska 7.1.2016

Havířovská proměna 2016 3.1.2016