Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Taneční - první prodloužená

Taneční - první prodloužená

4.11.2015

Podzim je v plném proudu a ke studentskému životu v tomto období neodmyslitelně patří kurzy společenského tance a chování. Aby se naši žáci mohli účastnit plesové sezóny jako taneční profesionálové, využili nabídky taneční školy Flodur, která pořádá ve Společenském domě Reneta lekce tance. Polovinu kurzu mají žáci již za sebou a své umění předvedli na své první prodloužená lekci, lidově zvané půlkolona. Dívky i chlapci ukázali, co se během podzimu pod vedením Mgr. Lenky Roikové naučili, a potěšili tím všechny pozvané hosty z řad rodičů i učitelů.

Úspěšnost přijetí našich absolventů na vysokých školách 4.11.2015

Exkurze v Tyfloservisu 4.11.2015