Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Harmonie 2015

Harmonie 2015

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

22.10.2015

Naše žákyně kadeřnických a kosmetických služeb opět zazářily. Jako každý rok se i letos zúčastnily soutěže Harmonie v Českých Budějovicích, která připadla na 21. října.

Kosmetičky soutěžily v líčení na téma Porcelánová panenka. Naše žákyně Světlana Holubová ze 4. ročníku obsadila krásnou stříbrnou pozici.

Kadeřnice soutěžily ve třech kategoriích: pánský střih na téma "Elegantní muž 21. století", dámský účes zdobený variací z pletených pramenů a stejné téma vládlo také dámskému účesu na cvičné hlavě.

Kristýna Husárová z 3. ročníku obsadila se svým dámským účesem krásnou 6. příčku. Její spolužačka Jolana Šťastná se posunula s účesem na cvičné hlavě dokonce na 4. příčku a další žákyně téže třídy Eliška Sikorová obsadila se svým modelem v pánské kategorii místo desáté.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k úspěšnému umístění!

Výstava "Život bez bariér" 21.10.2015

Naše žákyně na stáži v Rumunsku 20.10.2015