Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > SPORTOVNĚ TURISTICKÝ KURZ NA OSTROVĚ ELBA

SPORTOVNĚ TURISTICKÝ KURZ NA OSTROVĚ ELBA

30.6.2015

Letošní sportovně turistický kurz zavál naše studentky na malebný italský ostrov Elba. Zázemí kempu na okraji městečka Marina di Campo umožnilo studentkám a pedagogům široké sportovní vyžití a prostředí ostrova nabídlo mnoho nových poznatků. Možnost dotýkat se historie, vstřebávat jinou kulturu a nechat se hladit nádherou středomořské přírody zanechalo ve všech, kteří absolvovali sportovně turistický kurz, spoustu nezapomenutelných zážitků. Sportovní pobyt byl blahodárný nejenom pro tělo, ale i balzámem pro duši.

Literárně-historická exkurze ITÁLIE 21.6.2015

Úspěch naší absolventky na soutěži profesionálů 11.6.2015