Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Krajské kolo SOČ

Krajské kolo SOČ

19.5.2015

Minulý týden obhajovali studenti 3. ročníku pedagogického lycea výsledky své ročníkové práce. Někteří měli možnost vyzkoušet si obhajobu už před čase v okresním kole Středoškolské odborné činnosti, z něhož postoupilo sedm studentek do kola krajského. To se konalo 12. května 2015 v prostorách Vysoké školy báňské v Ostravě.

V oboru ekonomika a řízení získala 1.místo Iva Boszyková a postupuje do celostátního kola soutěže. Konzultankou práce byla Ing. Eva Janečková. Lucie Byrtusová vybojovala 3.místo v oboru pedagogika a psychologie. Práci konzultovala Mgr. Martina Kubátová.

Gratulujeme !

Český den proti rakovině 19.5.2015