Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch našich prodavačů na celorepublikové soutěži

Úspěch našich prodavačů na celorepublikové soutěži

12.5.2015

Žáci 1. a 3. ročníku oboru prodavač reprezentovali naši školu na celonárodní soutěži obchodního řetězce Kaufland. Finále dovednostního klání proběhlo 4. května na filiálce v Praze-Vypichu a naši školu reprezentovali hned čtyři žáci - Dennis Brda, Michael Křetinský, Dominik Recman a Kateřina Koptašiková.

Do soutěže bylo vybráno celkem 45 žáků z celé republiky, kteří se utkali v sedmi disciplínách:

* vědomostní test

* kartonový řez

* rozhovor se zákazníkem

* seřazení zboží podle ceny

* jízda paletovým vozíkem

* bezpečnostní prvky u zboží

* výměna pásky u váhy

Naši žáci se v konkurenci rozhodně neztratili a obsadili krásné příčky - Dennis Brda 4. místo, Michael Křetinský a Dominik Recman 5. místo a Kateřina Koptašiková dosáhla na příčku šestou. Žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!

Divadelní představení v angličtině 6.5.2015

Seminář nail-artu 27.4.2015