Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Seminář nail-artu

Seminář nail-artu

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

27.4.2015

Naše škola připravila pro žáky oboru Kosmetické služby seminář "Nehtová modeláž" s praktickou ukázkou zdobení a úpravy nehtů, který proběhl 20. dubna v salónu na odloučeném pracovišti školy. Dívky se dozvěděly aktuality z populárního oboru, naučily se novým dovednostem a na konci semináře získaly certifikát, který je opravňuje po absolvování školy k provádění nehtové modeláže zákazníkům.

Tento seminář se už na naší škole stal tradicí a i v budoucnu jej žákům oboru vzdělání Kosmetické služby bude hradit Klub přátel školy.

Naše škola bude hostit dvě studentky z Finska 22.4.2015

Cena Waltera Sernera 19.4.2015