Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naše škola bude hostit dvě studentky z Finska

Naše škola bude hostit dvě studentky z Finska

22.4.2015

Po úspěšných projektech Leonardo da Vinci a Sokrates Comenius, kdy studenti vyjížděli do zahraničí získávat praktické zkušenosti, se zapojujeme i do nového projektu Erasmus+. Tentokrát to budeme my, kdo nabídne možnost zlepšování odborných dovedností v cizí zemi. Na podzim tohoto roku navštíví Havířov dvě studentky z finského města Jyväskyla, které budou po dobu šesti týdnů získávat praxi v kadeřnickém salónu na odloučeném pracovišti naší školy. Nepůjde však o první návštěvu finských žáků. Už v roce 2011 nabídla naše škola zázemí deseti studentům kadeřnictví, kosmetických služeb a sociální činnosti, které sem vyslala škola WinNova ležící na západním pobřeží Finska ve městě Pori.

Cena Waltera Sernera 19.4.2015

Připravovaný zahraniční projekt na rok 2015/2016 17.4.2015