Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Cena Waltera Sernera

Cena Waltera Sernera

19.4.2015

Dne 9. 4. 2015 se na Novoměstské radnici v Praze konalo slavnostní vyhlášení vítězů Ceny Waltera Sernera. Soutěž o nejlepší povídku roku na téma "Svět v mé hlavě" pořádal pro studenty středních škol Festival spisovatelů Praha. Soutěže se již poněkolikáté zúčastnila i naše škola, tentokrát to byly dvě studentky třídy L3.A, z nichž se Veronika Veselá dostala do užšího výběru, tedy mezi 50 nejlepších povídek z celkových 600. Navázala tak na loňský úspěch Kateřiny Vrhelové, dnes studentky čtvrtého ročníku pedagogického lycea, která se rovněž probojovala do užšího výběru.  Blahopřejeme!

Připravovaný zahraniční projekt na rok 2015/2016 17.4.2015

Literárně historická exkurze do Itálie 17.4.2015