Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Připravovaný zahraniční projekt na rok 2015/2016

Připravovaný zahraniční projekt na rok 2015/2016

17.4.2015

Naše škola se pravidelně zapojuje do organizování zahraničních stáží pro žáky. V současné době probíhá schvalovací řízení a v případě úspěchu by se mohli žáci vypravit na jeden měsíc do Portugalska. Stáž je plánována pro 16 žáků pedagogického lycea a sociální činnosti na jaro roku 2016. Žáci, kteří prokážou skutečný zájem o svůj obor, projdou výběrovým řízením v angličtině a dosáhnou požadovaných školních výsledků, tak budou moci pracovat ve svém oboru na západním pobřeží Portugalska v regionu Braga. Stáž je připravována ve spolupráci se společností FUT - Minho, jejíž zástupce pan Paulo Antunes osobně navštívil naši školu a během jeho návštěvy byly domluveny veškeré podrobnosti týkající se stáže i možné spolupráce na dalších zahraničních projektech.

Literárně historická exkurze do Itálie 17.4.2015

Projekt Útržky paměti války 17.4.2015