Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Soutěž v anglickém jazyce pro 3. a 4. ročníky

Soutěž v anglickém jazyce pro 3. a 4. ročníky

25.3.2015

V úterý 24. března se ve škole konala soutěž v anglickém jazyce určená pro žáky třetích a čtvrtých ročníků, ve které si mohli porovnat své jazykové dovednosti v porozumění čteného textu, poslechu a komunikaci. Z 32 žáků, kteří se soutěže zúčastnili, porota vybrala tři nejlepší. Na prvním místě se umístila Markéta Wachtarczyková ze čtvrtého ročníku pedagogického lycea, na druhém místě pak Michaela Trlidová ze čtvrtého ročníku oboru sociální činnost a na třetí místo dosáhl Petr Valsa, rovněž žák čtvrtého ročníku pedagogického lycea. Gratulujeme vítězům a všem soutěžícím děkujeme za účast!

Ing. Petroncová, Mgr. Juřicová

Úspěch našich žáků na studentské konferenci "Labyrintem ekonomie" 24.3.2015