Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch našich žáků na studentské konferenci "Labyrintem ekonomie"

Úspěch našich žáků na studentské konferenci "Labyrintem ekonomie"

24.3.2015

Dne 17. března 2015 se studenti pedagogického lycea a sociální činnosti, kteří dosáhli umístění ve školním kole soutěže „Svět ekonomiky“, zúčastnili studentské konference „Labyrintem ekonomie“, kterou pořádala Hotelová škola a Obchodní akademie v Havířově. Studentské práce byly velmi různorodé a dosahovaly vysoké úrovně. Obhajoba každé práce trvala deset minut a studenti museli v tak krátkém čase představit základní myšlenky dvacetistránkového textu. Naši studenti se opět neztratili a vedli si výborně. Výsledkem bylo druhé a třetí místo. Druhé místo obsadila Iva Boszczyková s prací "Organizační zajištění a cenová kalkulace poznávacího zájezdu", kterou konzultovala ing. Eva Janečková, a třetí místo obsadil maturant Ján Žaludko s prací „Úloha centrální banky“, kterou konzultovala ing. Yweta Drobčinská.

Všem studentům blahopřejeme a těšíme se na přístí konferenci.

Kurz vizážistiky s Pavlem Bauerem 18.3.2015

Sněhuláci pro Afriku 15.3.2015