Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Kurz vizážistiky s Pavlem Bauerem

Kurz vizážistiky s Pavlem Bauerem

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

18.3.2015

16. března měly studentky 3. a 4. ročníku oboru kosmetických služeb úžasnou příležitost zlepšit své dovednosti v oblasti profesionálního líčení. Do salónu na odloučeném pracovišti školy zavítal přední český vizážista a vyhledávaný odborník Pavel Bauer, který naše žákyně učil nové techniky z oblasti make-upu a kamufláže. Dívky měly možnost pozorovat profesionála přímo v akci a pod jeho vedením si nové postupy okamžitě vyzkoušet. Pro všechny účastnice byla spolupráce s vizážistou, který se podílí na soutěžích, jako je Star dance nebo Superstar, nezapomenutelným zážitkem, a proto všechny potěšil příslib spolupráce i v budoucnu. Další kurzy budou zaměřené na foto make-up a líčení pro slavnostní příležitosti a stejně jako u tohoto semináře obdrží účastnice certifikát.

Sněhuláci pro Afriku 15.3.2015

Přednáška o životě dětí v Keni 15.3.2015