Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vítězství našich žáků na mistrovství ČR v kosmetice a účesové tvorbě

Vítězství našich žáků na mistrovství ČR v kosmetice a účesové tvorbě

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

15.3.2015

Sezóna úspěchů našich kadeřníků a kosmetiček pokračuje. Tento víkend se účastnili celorepublikové soutěže, která se konala v rámci mezinárodního veletrhu World of Beauty & Spa-Spring 2015 v Praze a dokázali, že postup ze soutěže Kalibr cup byl oprávněný. Kadeřnice Věra Cehelníková skončila na 4. místě a její spolužačka Tereza Lomoziková obsadila 2. místo. Ještě úspěšnější byly studentky kosmetických služeb. Světlana Holubová se umístila na krásné 3. příčce a Kateřina Tesarczyková získala příčku nejvyšší - 1. místo.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci a vítězům blahopřejeme!

Sněhuláci pro Afriku 15.3.2015

Přednáška o životě dětí v Keni 15.3.2015