Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > 70. výročí osvobození Československa si připomeneme velkolepým projektem

70. výročí osvobození Československa si připomeneme velkolepým projektem

3.3.2015

Tento rok se nese ve znamení 70. výročí osvobození Československa. Není proto divu, že i naše škola se zapojí do projektu, který byl vytvořen právě k oslavě tohoto významného jubilea. Bude probíhat v průběhu celého pololetí a zapojí se do něj všichni studenti. Škola si připomene prostřednictvím ústřižků vzpomínek příběhy obyčejných lidí z války. Ty budou vyvěšeny po celé škole, kde si každý může přečíst o událostech, které zasáhly naše blízké v tomto období. Zároveň ve škole najdeme mapu velkého formátu, do níž budou sami studenti znázorňovat postupné osvobozování měst v našem kraji. V neposlední řadě si připomeneme počet obětí, jejichž životy byly v průběhu války násilně ukončeny, a poznáme, kolik let bylo nejmladší z nich. Prostřednictvím tohoto projektu, ve kterém budou hlavními činiteli právě studenti Střední školy, Havířov-Prostřední Suchá, se dotkneme živoucí historie, která by neměla být zapomenuta!

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKYŇ VE SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH 3.3.2015

Školní kolo soutěže Prodavač 2015 aneb ČESKÝ PRODAVAČ V EVROPSKÉ UNII 3.3.2015