Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch našich kadeřnic a kosmetiček v soutěži Kalibr cup 2015

Úspěch našich kadeřnic a kosmetiček v soutěži Kalibr cup 2015

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

13.2.2015

Ve čtvrtek 12. února se v Lanškrouně konal další ročník celorepublikové soutěže v kadeřnických a kosmetických dovednostech. Naše škola vyslala do populárního klání hned čtyři studentky se svými modely na téma "Flamenco" a všechny slavily úspěch. Kadeřnice Tereza Lomoziková z 3. ročníku získala nádherné první místo, její spolužačka Věra Cehelníková si odnesla bronzovou medaili, stejně jako kosmetička Světlana Holubová ze 3. ročníku. Kateřina Tesarczyková ze 4. ročníku oboru kosmetička obsadila se svým modelem 4. příčku a stejně jako ostatní děvčata postupuje do prestižní soutěže na mezinárodním veletrhu World of Beauty & Spa - Spring 2015, který se uskuteční 13. a 14. března 2015 v Praze-Letňanech. Děvčatům blahopřejeme a v březnu jim budeme držet pěsti!

Proměna 2015 14.1.2015

Vánoce v Čtyřlístku 9.1.2015