Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Proměna 2015

Proměna 2015

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

14.1.2015

V pondělí 12. ledna proběhl v kadeřnicko-kosmetickém salónu naší školy 2. ročník kreativní akce s názvem Proměna. Letos se stejně jako loni do Proměny přihlásily maminky se svými dcerami, které se nechaly od našich žáků zdarma proměnit podle svého přání nebo podle fantazie žáků. Novinkou byla proměna gentlemanů, která probíhala v pánském kadeřnictví. Už od brzkého odpoledne přicházely do salónu přihlášené dvojice, které se nechaly naší fotografkou zachytit před proměnou a následně po celkové úpravě. A rozdíl byl mnohdy viditelný již z dálky. Někteří zákazníci si přáli zůstat věrní svému stylu, jiní se zcela svěřili do rukou žáků a výslednou vizáž nechali na jejich vkusu. Na celou akci dohlížely učitelky odborného výcviku, které pomáhaly žákům po odborné i technické stránce. A jak se odpolední akce povedla, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Vánoce v Čtyřlístku 9.1.2015

Návštěva Vídně 18.12.2014