Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den otevřených dveří

15.12.2014

Minulý týden byla naše škola přístupná široké veřejnosti. Konal se totiž Den otevřených dveří, který je primárně určen uchazečům o studium našich oborů, ale bývá hojně navštěvován také jejich rodiči. Letos se mohli návštěvníci zdarma zkrášlit v improvizovaném kadeřnicko-kosmetickém salónu v mezipatře, kde naše žákyně zdarma líčily, česaly i stříhaly všechny zájemce. V knihovně se návštěvníci mohli dozvědět informace o jednotlivých oborech, o praxích, stážích i všech školních i mimoškolních akcích. Po chodbách je pak provázeli naši žáci a hosté mohli přes otevřené dveře všech učeben nahlédnout do výuky.

Proměna 2015 11.12.2014

Mikulášská nadílka v Čtyřlístku 11.12.2014