Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vyhlášení 23. ročníku Miss Reneta

Vyhlášení 23. ročníku Miss Reneta

11.12.2014

Ve středu 10. prosince 2014 se v prostorách havířovského kina Centrum konalo slavnostní vyhlášení mezinárodní soutěže krásy pro studentky středních škol MISS RENETA 2015. Akce se zúčastnila i vítězka soutěže MISS RENETA 2014 Tereza Vašutová, studentka z Nového Jičína. Člen organizačního týmu MISS RENETA, její scénárista a režisér Libor Lenčo informoval přítomné o nově chystaném ročníku, který bude ve stylu retro, o umělcích, kteří na MISS RENETA vystoupí. Tradičně se této akce zúčastní Jan Čenský a Vladimír Hron, nově Felix Slováček nebo Leona Machálková, odborným poradcem v tancích bude Zdeněk Chlopčík, těšit se můžeme také na taneční partnerku prvního vítěze Stardance Michaelu Gatěkovou a jejího partnera Jakuba Mazúcha.

Zatím je pro budoucí ročník vybráno 6 finalistek, tři ze Slovenské republiky, jedna z Polska a dvě z České republiky. Kompletní dvanáctku soutěžících doplní ještě šest dívek vybraných z castingu, který se bude konat 17. ledna 2015 v Havířově. Samotný 23. ročník soutěže se uskuteční v pátek 10. 4. 2015 v 19:00 hodin v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově Podlesí.

Proměna 2015 11.12.2014

Mikulášská nadílka v Čtyřlístku 11.12.2014