Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Mikulášská nadílka v Čtyřlístku

Mikulášská nadílka v Čtyřlístku

11.12.2014

Naši žáci se každý rok účastní exkurzí do Dětského domova a krizového centra Čtyřlístek v Havířově. Jednou z těch nejoblíbenějších je návštěva centra v době adventní. Minulý týden přišel za dětmi Mikuláš, čert a anděl, pod jejichž maskami se skrývali naši žáci Jan Hensler, Petra Malíková a Sabina Ďatková. Děti se chvíli bály, ale za pár okamžiků ztratily ostych a převzaly od mýtických bytostí mikulášskou nadílku. Pro děti pak byl připraven program, v němž zazněly housle v podání Ondřeje Kočího a také řada písniček a her, které si pro ně připravili spolužáci mikulášské výpravy.

Proměna 2015 11.12.2014

Kdo je nejlepší lingvista a angličtinář roku? 7.12.2014