Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Proměna 2015

Proměna 2015

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

11.12.2014

Vykročte do nového roku s novou vizáží!

Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace, vyhlašuje druhý ročník Proměny, do které se mohou letos přihlásit dívky i chlapci.

A v čem Proměna spočívá?

Přihlášení účastníci si užijí den plný kadeřnického a kosmetického hýčkání v salónu naší školy, který sídlí v Havířově-Podlesí, v ulici Elišky Krásnohorské 28, a to všechno ZDARMA!

Kdo se může přihlásit?

Akce je určena pro žákyně základních škol a jejich doprovod (maminky nebo tety) a také pro mladé muže a jejich kamarády, kterým se budou naši žáci věnovat v pánském kadeřnictví.

Kdy se Proměna koná?

V pondělí 12. ledna od 12 hodin.

Jak se přihlásit?

Pošlete registrační mail na adresu promena@stredniskola-sucha.cz, uveďte do něj své jméno, věk, a školu, kterou navštěvujete. Dívky připíší také jméno svého doprovodu (maminky nebo tety) a pánové jméno svého kamaráda. Nezapomeňte uvést, v kolik hodin vás můžeme čekat!

Naši žáci vám představí náš salón, zdarma vás zkrášlí pomocí moderních přístrojů a ještě vás profesionálně vyfotografují "před a po."

Kapacita je omezená, neváhejte a posílejte do 15. prosince své přihlášky.

Těšíme se na vás!

Návštěva Dětského centra Čtyřlístek 19.11.2014