Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch našich žákyň ve výtvarné soutěži

Úspěch našich žákyň ve výtvarné soutěži

5.11.2014

Studentky prvního ročníku pedagogického lycea se zapojily do výtvarné soutěže ekologického projektu Bohouš a Dáša mění svět. Nebuď Guma a zapoj se taky! Skupina dívek, kterou tvořila Míša Cutáková, Sára Stankušová, Katka Holešová a Aneta Konyová, namalovala společně komix, jenž zaujal porotu natolik, že mu udělila 1. místo. Dívky vyrazily proto do Prahy, kde se konalo slavnostní vyhlášení vítězů. To bylo součástí Komiksové soboty KomiksFest, která se konala v divadelním sále MeetFactory, a byla určena pro všechny milovníky tohoto literárně-výtvarného žánru. V programu nechyběly rozhovory s umělci a řada zajímavých workshopů, přednášek a seminářů.

Děvčatům blahopřejeme!

Návštěva z Finska 11.11.2014