Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Bílá pastelka

Bílá pastelka

23.10.2014

Bílá pastelka je každoroční sbírka konaná na podporu nevidomých lidí v České republice. Ani letos nezůstali naši žáci v pozadí. 15. října - na Mezinárodní den bílé hole se děvčata z 2. ročníku sociální činnosti zapojila do organizování humanitární akce. Sbírku pořádala Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých, jež vyslala do ulic dobrovolníky, kteří měli mezi kolemjdoucími šířit povědomí o problematice ztráty zraku a za symbolickou částku prodávat bílé pastelky. Naše žákyně se vypravily mezi občany Havířova - do ulic, na úřady a také do školy.

Úspěšnost našich absolventů v dalším studiu 23.10.2014

Přednáška "Řekni drogám NE!" 20.10.2014