Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěšnost našich absolventů v dalším studiu

Úspěšnost našich absolventů v dalším studiu

23.10.2014

Z celkového počtu 29 absolventek pedagogického lycea ve studiu na VŠ pokračuje 17 studentek (58%). Studentky byly přijaty na Ostravskou univerzitu v oborech: Učitelství pro MŠ, Speciální pedagogika, Sociologie, Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a Učitelství pro 2. a 3. stupeň ZŠ v kombinacích Mat+TV, ČJ+HV, ČJ+VkZ, ČJ+Historie; na Slezskou univerzitu v oborech: Sociální management, Sociální patologie a prevence; na UJEP v oboru Historie-společenské vědy, na VŠB v oboru Požární ochrana a bezpečnost. 7 studentek(25%) pracuje v oboru jako asistent pedagoga v MŠ, ZŠ i na odborném učilišti nebo jako volnočasový pedagog. Ze třídy H 4.A (Sociální činnost) pokračuje ve studiu 17 studentek (68%) z celkového počtu 25 absolventek. Na Ostravské univerzitě studují v oborech: Učitelství pro MŠ, Polský jazyk a literatura, HV+VkZ a na VOŠ sociální v Ostravě v oboru Sociální práce a pedagogika.

Přednáška "Řekni drogám NE!" 20.10.2014

Výstava „Život bez bariér“ 20.10.2014