Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vítězství na Harmonii 2014

Vítězství na Harmonii 2014

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

1.10.2014

Naše žákyně potvrdily, že jsou i v novém školním roce ve skvělé formě. V Českých Budějovicích, kde se 1. října konala Harmonie, soutěž kadeřníků a kosmetiček, se rozhodně neztratily a přinesly nádherná ocenění. Kateřina Tesarczyková obsadila se svým modelem ve stylu Bond Girl v kategorii make-up krásné 5. místo. Věra Cehelníková s módním účesem v dámské kategorii dosáhla na stříbrnou medaili, a Simona Harabaszová získala v kategorii pánský střih dokonce ocenění nejvyšší. Se svým modelem Martinem Schlossarkem ohromila porotu a umístila se na 1. příčce.

Všem žákyním blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!

Naše studentky pomáhaly při Běhu naděje 25.9.2014

Nové hřiště otevřeno sportovním dnem 17.9.2014