Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Naše studentky pomáhaly při Běhu naděje

Naše studentky pomáhaly při Běhu naděje

25.9.2014

Co je to Běh naděje? Společenská humanitární akce pořádaná na podporu výzkumu rakoviny. Běhy naděje navazují na úspěšné Běhy Terryho Foxe. Jsou jedinou veřejnou humanitární sbírkou v naší zemi, která spojuje charitativní obsah s myšlenkou aktivního pohybu. V Havířově je Běh naděje, kde stovky žáků z havířovských základních škol běží určenou trasu, spojený s veřejnou sbírkou, která je pořádána Magistrátem města Havířova. Letošní ročník se konal 20. září. Naše studentky ze čtvrtého ročníku oboru sociální činnost pomáhaly při organizaci a snažily se o zdárný průběh této významné akce, za což jim patří poděkování.

Nové hřiště otevřeno sportovním dnem 17.9.2014

Slavnostní otevření školního hřiště 14.9.2014