Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přijímací řízení

24.4.2014

Děkuji všem uchazečům a jejich zákonným zástupcům za zájem o studium na naší škole.

Přijaté uchazeče upozorňuji, že do deseti pracovních dnů od zveřejnění seznamu přijatých uchazečů musí odevzdat zápisový lístek.

Nepřijatí uchazeči mohou prostřednictvím svých zákonných zástupců podat odvolání proti nepřijetí ke studiu do tří pracovních dnů od převzetí rozhodnutí o nepřijetí ke studiu, které jim příjde poštou do vlastních rukou.

Všichni uchazeči, kterí odvzadají zápisové lístky a stanou se tak žáky školy od 1.9.2014, budou písemně pozváni na třídní schůzky které se budou konat počátkem června 2014.

Mgr. Petr Szymeczek, ředitel

Informace o připravované stáži v Portugalsku 16.5.2014