Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch studentů na "Brněnském zrcadle"

Úspěch studentů na "Brněnském zrcadle"

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

10.4.2014

Sezóna vynikajících výsledků našich kadeřníků a kosmetiček úspěšně pokračuje. Po nádherném umístění na mezinárodním veletrhu v Praze studenti rozhodně neusnuli na vavřínech, ale naopak se znovu vrhli do tvrdé přípravy na další klání. V úterý 8. dubna se totiž v jihomoravské metropoli konala soutěž "Brněnské zrcadlo". Pořadatelem byla Střední škola potravinářská, obchodu a služeb z Brna, a ačkoliv konkurence byla vysoká, ani tady se naši žáci nenechali zahanbit. V pánské účesové tvorbě na téma "mladý gentleman" obsadil student Michal Kuncek krásné 7. místo. V dámské kategorii se soutěžilo na téma "20.století" a tam dosáhla studentka Michaela Přečková ještě o dva stupínky výš, získala 5. příčku. Nejúspěšnější však byla studentka Kateřina Tesarczyková se svou modelkou stylizovanou do "Ledové královny", v kategorii dekorativní kosmetika dosáhly na stříbrnou pozici. Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k nádhernému umístění.

Informace o připravované stáži v Portugalsku 16.5.2014

Comenius - projektová schůzka v Německu 7.4.2014